Radha Rosecká Píšová
Radha Rosecká Píšová
manažerka projektu Lotosový porod v ČR

Věnuji se především své podstatě, dětem a Meditačnímu centru Ordějov. Pracuji jako manažerka programu Lotosový porod v ČR a lektorka skupin Limbický otisk a Posvátný ženský kruh. Vedu semináře, osobní konzultace a terapie. Jako žena a matka intenzivně vnímám potřebu osobního rozvoje a laskavého naslouchání svému okolí s láskou a bez podmínek.

Předávám to, co jsem sama prožila.

Pracuji s lidmi, kteří touží po harmonii, lásce a otevřené komunikaci se svými dětmi. Na seminářích a individuálních sezeních jim pomáhám najít sílu a klid potřebný pro svobodné rozhodnutí o tom, jak přivádět na svět své děti a udržovat rovnováhu, lásku a radost v rodinných systémech.

Díky daru jasnocitnosti mohu odhalovat to, co je, a působí, ukazovat směr jak žít život naplno a s důvěrou. Všem zájemcům, kteří neměli možnost přijít na svět lotosově, umožňuji hlubokou transformaci porodního traumatu formou vytvoření nového limbického otisku. Provádím osobní konzultace spojené s technikou harmonizace duše, rodinné a partnerské poradenství. Poskytuji hojení silnou metodou kraniosakrální biodynamiky a terapii tmou.

Máme čtyři malé lotosáčky. Žiji a pracuji v Meditačním centru Ordějov, které jsme založili, abychom vytvořili bezpečný prostor pro sebepoznání. Intenzivně vnímám potřebu osobního rozvoje. Ze všech dosud nabytých informací je pro mne nejdůležitější ta o celistvé esenci člověka, se kterou přichází na svět. Ukrývá se v každém z nás a čeká na své rozluštění. Tato skutečnost mě nepřestává fascinovat. Toužím po pravdě a svobodě. Nevěřím v nic, co je dogmatické a manipuluje s živými bytostmi. Věřím v lásku a upřímnost, v přírodu a její zákony. Věřím v tu Sílu, která nás oživuje, a v úplnou dokonalost vesmíru.